Ti Kaz Evasion Villa
| WiFi Wi-Fi | Privat strand Adgang til strand | Aktiviteter Windsurfing Kanosejlads |
| Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Ti Kaz Evasion Villa på 15 m² ligger i nærheden af Plage du bourg. Dette feriehus har 1 værelser og 1 badeværelser.
Anse Canot er 2 km fra indkvartering, mens Karukera Land er 2,1 km væk. Kun 5 minutter fra centrum af Sainte-Anne. L'Indigo med dejlige retter som ligger 150 meter væk fra Ti Kaz Evasion Villa. Gæsterne vil sætte pris på denne villas tæt beliggenhed til Karaib Rider's Park.
Villaen har et fuldt udstyret køkken til selvforplejning. Det nærmeste busstoppested er Galbas, 500 meter fra stedet.
- Lufthavne
- Pointe-a-Pitre Lufthavn23 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Receptionistskranke
- Kæledyr tilladt
- Privat strand
Måltider og drinks
- Kedel
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
- Grillfaciliteter
- Windsurfing
- Kanosejlads
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Patio
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Vaskemaskine
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvilke berømte vartegn ligger tæt på Ti Kaz Evasion Villa?
Plage du bourg og Karaib Rider's Park er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Ti Kaz Evasion Villa. - ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Ti Kaz Evasion Villa?
Gæster på Ti Kaz Evasion Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Ti Kaz Evasion Villa?
Du kan bo på Ti Kaz Evasion Villa med dit kæledyr.